Nový showroom v Praze – Tvorba Store! Veverkova 28, po-pá 13-19, so 14-18

Zrak považujeme často za absolutní samozřejmost a pokud vidíme dobře, vůbec si jeho význam neuvědomujeme. Jsou ale mnozí, pro které pohled na svět kolem nás není denním chlebem. A těm už více jak 15 let pomáhá projekt Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu.

Když jsme se před létem sešli s jeho ředitelkou Gábinou a vymýšleli předvánoční spolupráci, volba okamžitě padla na naše náhrdelníky Wired. Nejen, že se blyští jako Světlušky, ale také zde existovala možnost, že by byly šperky vyrobené v chráněných dílnách přímo nevidomými klienty. A to se také podařilo.

S velikou radostí Vám tedy představujeme plody naší spolupráce – projekt Vánoce pro Světlušku. U nás na e-shopu si můžete zakoupit čtyři speciálně vyrobené náhrdelníky pro Světlušku, které vznikly přímo pod rukama nevidomých klientů chráněných dílen. Celý výtěžek z jejich prodeje poputuje na podporu nevidomých a zrakově postižených, nákup speciálních pomůcek, výcvik vodících psů nebo splnění jejich uměleckých či sportovních snů.

Kromě šperků vznikly i sady Vánočních ozdob, které můžete zakoupit na adventních trzích na Václavském náměstí (23.11.-21.12.), na Dyzajn marketu Zima (8. a 9. 12.) nebo v obchodech Tvorba Store a DyzajnOFF.

Děkujeme, že s námi pomáháte.

Marie a Vojta, ko-ra-le

“Správně vidíme jen svým srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.”

Antoine de Saint-Exupéry